Owocna współpraca doradcy podatkowego z klientem jest oparta na wzajemnym zaufaniu. Dlatego dobrzy doradcy traktują biznes klienta jak swój własny.

- Magda Olszewska

 
 

O firmie

__

Jako doradca podatkowy świadczę usługi na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców w zakresie bieżącej obsługi podatkowej oraz restrukturyzacji działalności.  Z pełnym zaangażowaniem wspieram moich klientów w budowaniu ich pozycji na rynku poprzez zapewnienie bezpieczeństwa podatkowego oraz optymalizację procesów gospodarczych pod kątem efektywności podatkowej.

W mojej pracy wykorzystuję doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy w międzynarodowych firmach consultingowych, łącząc je z elastycznością i indywidualnym podejściem do klientów, właściwymi dla mniejszych kancelarii.

Głównymi wartościami, którymi kieruję się w pracy z klientem, są wiedza ekspercka, troska o klienta oraz innowacyjność.

- Magda Olszewska

Magda Olszewska

__

Jestem doradcą podatkowym nr 12382, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

 

Praktyczne doświadczenie zdobywałam w działach doradztwa podatkowego w międzynarodowych firmach consultingowych: TPA Horwath w Poznaniu i PricewaterhouseCoopers we Frankfurcie n. Menem.

 

Specjalizuję się w opodatkowaniu spółek kapitałowych na gruncie CIT, VAT i PCC, międzynarodowym prawie podatkowym oraz opodatkowaniu restrukturyzacji. Jestem autorka artykułów podatkowych w "Monitorze Podatkowym", „Przeglądzie Podatkowym” i "Rzeczpospolitej".

 

Mówię biegle w języku polskim, angielskim, niemieckim.

 

Usługi

Bieżące doradztwo podatkowe

W ramach bieżącego doradztwo podatkowego oferuję stałe wsparcie podatkowe Klientom, zapewniając bezpieczeństwa podatkowe w bieżącej działalności.

 

Kontakt:

office (at) octc.pl

Adres biura:

ul. Solna 9/4 (wejście od Młyńskiej)

61-736 Poznań

 

Kontakt

__

Formularz kontaktowy

__

 

 

 

OCTC Olszewska Corporate Tax Consulting

Magda Olszewska Doradca Podatkowy

ul. Solna 9/4 

61-736 Poznań​

 

 

 

NIP: 7811771640

REGON: 367630449

office (at) octc.pl

© 2018 by OCTC Olszewska Corporate Tax Consulting